ניקוי

שטיחים

את השטיחים רובינו אוהבים לשלב בבית בחורף על מנת לכסות את הריצפה הקרירה, אך לא מעטים  אוהבים שטיחים בבית באופן קבוע, מכיוון שהם מייצרים אווירה ביתית ונעימה. השטיח ממלא את חלל הבית באווירה של חמימות נעימה ותורם ליופי ולעיצוב הבית. היום קיימים אין ספור סוגי שטיחים בשוק, החל משטיחים ארוגים בעבודת יד מבד טבעי כגון פשתן, ועד שטיחים סינתטיים בסריגת מכונה. חברתנו מציעה פתרונות ניקוי לכל סוגי השטיחים, ללא יוצא מן הכלל.

 

בשל היותו של השטיח על הריצפה ומטרתו להעניק לרגלינו תחושת חום ורכות, השטיחים צוברים במהירות רבה אבק, חול, כתמי גריז מהנעליים, כתמי אוכל ושתייה, וכתמים נוספים.

 

בעלי חיים ותינוקות בבית? שישו ושימחו בשטיח

 

לאנשים רבים יש בעל חיים בבית, גם אנחנו אוהבים בעלי חיים מאוד, ושומרים על שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. אולם, במקרים בהם יש בבית כלב פרוותי ומתוק, למשל, השטיח הופך למקור החיידקים הראשי בבית מכיוון שבעלי החיים אוהבים להתכרבל בשטיחים ולמלא אותם בשערותיהם. מומלץ לשאוב את השטיח לפחות פעם בשבוע, ולא לוותר על ניקוי מקצועי אחת לארבעה חודשים.

במידה וקיים תינוק בבית אשר נמצא בשלב הזחילה, השטיח הופך מיד למקור למחלות עבור התינוק בעקבות הלכלוך והאבק שנצברים, לכן מומלץ לשאוב את השטיח פעם בשבוע ולא לוותר על הזמנת ניקוי מקצועי אחת לחודשיים.

 

התחלתם כבר לוותר על הרצון לשטיח בבית ? אל תדאגו, אנחנו כאן !

ניקוי שטיחים עם "אור ניקוי ריפודים"

חברתנו מתמחה בניקוי שטיחים בבית הלקוח החל משנת 2013. הצוות המנוסה שלנו ידאג לנקות ולטפל ביסודיות ובמקצועיות בשטיחים בביתכם ובתום הניקוי ישיבו לכם את השטיח כמו ביום קנייתו, מה שימלא את ביתכם בריחות נעימים, באווירה טובה, וכמובן – בשטיח מתחדש ויפהפה!

בתהליך הניקוי חברתנו משתמשת בחומרים ירוקים אשר לא מזיקים לסביבה או לאדם. החומרים נבחרו בקפידה רבה ורק בעל מקצוע מנוסה ראשי לעבוד איתם החומרים עומדים בתקן הישראלי.

הצוות שלנו ישרת אתכם במלוא המיומנות והמקצועיות, אנו נבצע אבחון מהיר של סוג השטיח, סוג הבד, סוג הסריגה וכמובן סוגי הכתמים הנמצאים עליו. לאחר מכן הנציג שלנו יסביר בקצרה על תהליך הניקוי ומיד ייגש לעבודה.

הניקוי מתבצע בשיטה המנצחת של "אור ניקוי ריפודים" הפועלת בתהליך שנקרא" הזרקה ויניקה" שבו בעצם החומרים מוזרקים בעוצמה רבה לשטיח ובאותה נשימה, נשאב את החומר יחד עם הלכלוך והאבק שהצטברו. התוצאה? שטיח נקי, מחודש, יפהפה, מבריק, בעל ריחות נעימים!

חשוב לדעת

  • משך ניקוי השטיח משתנה בהתאם לסוג השטיח וגודלו.

  • תהליך הניקוי כולל ניקוי וחיטוי של השטיח עד חידוש מלא, אתם מקבלים שטיח נקי מאבק וכתמים, עם ריח ניחוח בחלל הבית.

  • שאל את הנציג שלנו על לקיחת השטיח למפעל לניקוי שטיחים. (מומלץ)

  • לאחר ניקוי השטיח והברקתו עד יסוד, אנו מעניקים ללקוחותינו אחריות ל- 10 חודשים.

 

 

חברתנו "אור ניקוי ריפודים" מתחייבים ל-100% שביעות רצון הלקוח !

לא נקי? לא שילמת!

אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy