ניקוי
מזרני שינה

מזרן השינה שלנו הינו בין הפריטים החשובים ביותר בחיינו ובביתנו, את המזרן אנו פוגשים בכל לילה והשימוש בו נעשה באופן עקבי, לכן חשוב לשמור על ניקיון המזרן, למרות השימוש הקבוע במצעים אותם אנו מחליפים בתדירות גבוהה. החשיבות של שינה על מזרן נקי היא עצומה, וההשלכות של שינה על מזרן לא נקי, אינן חיוביות כלל. המזרן שלנו צובר כתמים, אבק, חיידקים אלרגנים וכמובן איכותו נפגעת ללא שימור וטיפול נכון! מה עושים? שומרים על נקיונו באמצעות ניקוי מקצועי אחת לתקופה, עם "אור ניקוי ריפודים".

 

ניקוי מזרני שינה – למה בכלל?

בואו נודה, רובינו נהנים מדי פעם לשבת או לשכב במיטה עם מוצרי מאכל ושתייה, אלו בין הגורמים העיקריים לכתמים במזרן ויצירת חיידקים. חשוב להבין, מרבית המזרנים עשויים מבד טבעי (כותנה לבנה), בד המזרן נוהג לקבל בברכה את הכתמים וקשה מאוד לנקות אותם, במקרים כאלו אנו לא ממליצים לחכות אלא לקרוא לבעל מקצוע עם ניסיון לנקות את הכתמים שנוצרו. מכיוון שבד הכותנה הינו בד טבעי, ככל שיעבור יותר זמן ללא טיפול בבעיה, הכתם יהיה קשה יותר להסרה והמחיר בהתאם.

 

כתמים על המזרן? אפשר להיפטר מהם!

ישנה בעיה נוספת, שכיחה מאוד בתחום השמירה על מזרנים נקיים ואיכותיים, והיא נוזלים / שתן אשר נספגים על המזרן. אין מה לדאוג יש פתרון! זה קורה אצל כולנו, כלב שעשה צרכיו על המזרן, ילד/ה מרטיב בלילה, מבוגרים עם בעיית הרטבה, וכמובן שתיית נוזלים על המזרן עלולה לגרום לכתם. התוצאה של נוזל / שתן על מזרן נראית לעין יותר מכל כתם אחר, וגוררת איתה גם ריחות לא נעימים, אשר משבשים את חווית השינה שלנו, ופוגעים בהרגשה הכללית שלנו בחדר השינה.

 

חדר השינה שלנו הוא אחד המקומות המשמעותיים ביותר עבורנו, עבור כל אחד! אין מקום להתפשר במידת הנוחיות וההרגשה הטובה שיש לנו בחדר השינה שלנו. חשוב להוסיף כי כתמי נוזלים / שתן מופיעים על המזרן בעיגול צהוב שעם הזמן משחים ומגיע לגוון חום (מומלץ להזמין בעל מקצוע עד שבוע לאחר המקרה).

כמו כן, בנוסף לכתמי הנוזלים אנו נתקלים גם בכתמי דיו על המזרן, כתמי שמן / גריז על המזרן, כתמים מקרם על המזרן. גם במצבים אלו הצוות המנוסה שלנו יטפל במסירות ודקדקנות עד להסרת כל הכתמים ושביעות רצון הלקוח.

שירות לניקוי מזרנים נעשה כמובן בבית הלקוח,

בנוחיות המירבית וללא כל מאמץ מצידכם!

ניקוי מזרן שינה – חשוב לדעת

  • את המזרן קשה מאוד ואף בלתי אפשרי לנקות ללא בעל מקצוע מנוסה, אך אם תרצו לבצע ניקיון באופן עצמאי, תוכלו לשמר את איכותו בעזרת שאיבת אבק אחת לשבועיים.

  • בשום פנים ואופן לא מומלץ לנסות לנקות את המזרן בעזרת חומרים רטובים \ לחים, מכיוון שללא שאיבה נכונה של הנוזל, במזרן עלול להיווצר עובש, ואת זה אף אחד לא רוצה.

  • לשמירה לטווח הארוך על המזרן מומלץ לרכוש כיסוי מזרן איכותי.

  • מומלץ לבצע את הניקוי בשעות היום על מנת להעניק למזרן עד 5 שעות לפני שימוש חוזר.

  • ייבוש המזרן בשמש לאחר הניקוי מביא לתוצאות טובות יותר, כיוון שהשמש תורמת להלבנת המזרן לאחר השימוש בחומרים שלנו.

  • זמן ניקוי מזרן משני צידיו נמשך עד שעה וחצי, ניקוי מזרן מצד אחד בלבד נמשך כ – 40 דקות. אנו כמובן ממליצים לבצע ניקיון יסודי משני הצדדים, ולהבטיח כי המזרן נקי באופן יסודי ומקצועי!

  • מומלץ לבצע ניקוי מקצועי אחת לשבעה חודשים, או בהתאם לצורך ומצב המזרן.

  • הניקוי מתבצע בבית הלקוח.

ניקוי מזרן שינה עם "אור ניקוי ריפודים" – איך זה נעשה?

 

חברת "אורי ניקוי ריפודים" מבצעת ניקוי מקצועי בעזרת הטכנולוגיה והתכשירים הטובים והמתאימים ביותר עבור המזרן שלך. חברתנו פעילה החל משנת 2013, צברה ניסיון רב, וצוות העובדים שלנו ישמח להעניק את הטיפול הטוב ביותר עבור המזרן שלכם ועבור חוויית השירות בשבילכם, באופן אישי.

לאחר זיהוי כל סוגי הכתמים במזרן שלכם, הצוות המקצועי שלנו יבצע ניקוי בעזרת חומרים ירוקים אשר לא מזיקים לסביבה או לאדם ועומדים בכל התקנים של ישראל. הניקוי מתבצע בשיטה המנצחת של "אור ניקוי ריפודים" ומביאה עמה תוצאות מושלמות ! תהליך הניקוי נעשה בעזרת מכונה הפועלת בפעולה הנקראת "הזרקה ויניקה" ובכך בעצם שוטפת ושואבת בו זמנית את המזרן שלכם ומסירה כל זכר לכתם / אבק / חיידק.

 

במידה וישנם ריחות לא נעימים מהמזרן, כגון ריח של שתן או כל ריח אחר, אין סיבה לדאגה! בתהליך הניקוי של "אור ניקוי ריפודים" חלל הבית מתמלא בריחות נעימים אשר מעניקים למזרן שלכם רכות וריח נפלא, המנטרל את הריחות לא הנעימים שסבלתם מהם עד היום. באחריות!

"אור ניקוי ריפודים" מתחייבת ל100% שביעות רצון הלקוח.

לא נקי? לא שילמת!

אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy