ניקוי
ספות עור

ניקוי ספות עור דורש ידע מקצועי, ניסיון רב ועבודה יסודית, על מנת לאבחן את סוג העור ומרכיביו ולבצע את הניקיון המושלם עבור ספות העור שלכם!

אומנם שיטת הניקוי עבור עור נראית פשוטה לביצוע לעומת ניקוי בד, אך הניקוי כולל חומרים איכותיים המתאימים לסוג העור העוטף את הספה, על מנת לשמור עליה במיטבה.

כל חומר אחר עלול לגרום נזק בלתי הפיך לספה שיגרום להוצאות גדולות. לכן אנו לא ממליצים להתפשר ולהזמין בעל מקצוע לביצוע הניקוי.

חברתנו מתחמה בניקוי וטיפול בכל סוגי העור,

ומעניקה שירות עד בית הלקוח לניקוי וחיטוי עור, החל משנת 2013!

 

 

ניקוי ספות עור – כיצד מתבצע התהליך?

 

ניקוי ספות עור מתבצע לאחר אבחון מקצועי של הספה שלכם, וסוג העור. בהתאם למשתנים כגון סוג העור, הצבע, גילו, ומידת הכתמים והנזקים, נתאים עבורכם את הניקוי המושלם שלא יגרום כל נזק לספה שלכם. אנו משתמשים בחומרי ניקוי איכותיים, ידידותיים לסביבה, כך שאתם יכולים להיות רגועים כי אין חשש למפגע בריאותי כלשהו, כתוצאה מניקוי הספות.

 

השלב הראשון:

הצוות המנוסה שלנו יאבחן בזריזות רבה את סוג העור, מצב העור וסוג הכתמים הנמצאים על הספה. לאחר מכן, בעזרת בחירת החומרים האיכותיים והטובים ביותר בשוק, נבצע ניקוי לכל שכבת הלכלוך אשר הצטברה בנקבוביות העור, עד להסרה מלאה שלה והחזרת העור לצבעו הנקי והמקורי, כמו ביום רכישתו.

השלב השני והחשוב ביותר:

מריחת קרם – עור, כמו כל עור אוהב קרם, הקרם מזין אותו ותורם לשמירה לטווח הארוך על מרקם ומניעת התייבשות ופיצוצים בעור. הקרם מעניק לספה מראה מבריק ונוצץ! (שאלו את נציגנו על רכישת בקבוקון קרם לשימוש פרטי).

אז מה כן אפשר לעשות באופן עצמאי ?  

מגבון ללא אלכוהול יכול לעזור מעט, אך כמובן שלאחר מכן יש לנגב במגבת כותנה לבנה את האזור מהרטיבות שיצר המגבון.

 

שימו לב, לעולם לא ליצור רטיבות יתר על עור מכיוון שזה פוגע בו!

ניתן לרכוש מחברתנו בקבוקון קרם מזין לעור אשר תורם לשמירה ולברק העור, מומלץ לשימוש פעם בחודש, זה בהחלט יכול לסייע לשמירה על ספה מעור נקייה.

ניקוי ושימור ספות מעור באופן עצמאי

ראשית עלינו להזהיר אתכם מניקוי עור בעצמם,

רבים נוהגים להשתמש ב"ספוג הפלא", מה שיוצר נזקים בלתי הפיכים.

לטווח הקצר הוא מראה תוצאות נפלאות.

אך בטווח הארוך הוא משחית את העור ויוצר נזקים בלתי הפיכים.

כמו כן, לא מומלץ להשתמש בחומרים "חזקים". כאשר משתמשים בחומרים שאינם מיועדים לניקוי ספות מעור, העור נוהג להגיב בהתקלפות \ דהיית צבע \ קילוף לקה \ פיצוצים (סדקים).

אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy