ניקוי רכב בערבה

בואו נודה, כאנשי הערבה, אתם רגילים להיות לא מעט בדרכים וברכב. להתעכב בירושלים, באר שבע או אילת, על מנת לבצע ניקוי מקצועי לרכב, יכול לעלות לכם לא רק בכסף ובזמן, אלא בנוחות. "אור ניקוי ריפודים", עסק פעיל משנת 2013, מתמחה בשירותי ניקוי מקצועיים רבים, מגיע עד אליכם, בערבה, ומבצע במקום ניקוי של הרכב שלכם, באופן המקצועי, היסודי והמיומן ביותר. , עסק פעיל משנת 2013, מתמחה בשירותי ניקוי מקצועיים רבים, מגיע עד אליכם, בערבה, ומבצע במקום ניקוי של הרכב שלכם, באופן המקצועי, היסודי והמיומן ביותר.


ניקוי רכב בערבה עם "אורי ניקוי ריפודים"

לעיתים קרובות, אנו אוכלים ושותים ברכב, ומצטברים בו כתמים, חיידקים ו"חברים נוספים", שמשפיעים על המראה של הרכב, על מידת הניקיון שלו, ועל האווירה הכללית כשאנו נוסעים ברכב. אגב, גם קרדיט האבק נפוצה בעיקר בערבה, ועימה גם חיידקים ואלרגנים נוספים. כדאי לטפל ברכב אחת לתקופה, לתת לו תשומת לב ראויה, וכך לשמור על רכב נקי ונעים, כל הזמן!

השירות שלנו מציע לכם צוות מנוסה ומקצועי, אשר מגיע עד אליכם, היכן שנוח לכם בערבה, מאבחן את סוג הבד או העור שמרפד את המושבים, מזהה את סוג הכתמים, מסביר לכם באופן מפורט וברור מה תהליך הניקוי שעומד להתבצע, וניגש לעבודה!


ניקוי רכב בערבה – במה אנו מטפלים וכיצד?

אנו מסוגלים, באמצעות הידע והטכנולוגיה שברשותנו, לטפל בכל בעיית לכלוך שקיימת במושבי הרכב, כגון ניקוי גריז ושמן, כתמי אוכל, שתייה ונוזלים נוספים, ניקוי מסטיקים, ניקוי לאחר הצפה ברכב, ועוד.

התהליך מבוצע באמצעות שיטה שנקראת "הזרקה ויניקה", אנו מזריקים בעוצמה את חומרי הניקוי בעומק של 10 ס"מ לתוך הבד, ובו זמנית, מבצעים שאיבה של החומרים, הלכלוך והכתמים שקיימים על הבד.


ניקוי רכב בערבה – חשוב לדעת

משך הניקוי נמשך עד שעה וחצי, הוא משתנה בהתאם למספר המושבים, סוג העור או הבד, והמצב הכללי של המושבים.

אם אתם מעדיפים, אפשר גם לאסוף את הרכב לניקוי ולהשיב לכם אותו, וזה יכול לכלול גם שטיפה חיצונית.

שירות נוסף (בתשלום), שתוכלו ליהנות ממנו הוא ניקוי וחידוש פלסטיקה חיצונית ופנימית לרכב, ניקוי שטיחים ברכב, ניקוי גג של הרכב.


שירותים נוספים של חברת אור ניקוי ריפודים

חברתנו מספקת שירותים נוספים לתושבי הערבה. נשמח לבוא אליכם הביתה, או למקום שנוח לכם, ולבצע שירותי ניקיון יסודיים, מקצועיים, ואמינים. השירותים שאנו מציעים כוללים:

· ניקוי ספות – אנו מנקים את כל סוגי הספות, כל סוגי הבד והעור, הניקיון מבוצע בביתכם, באחריות, באהבה, והשימוש עם חומרים ידידותיים לסביבה בלבד! ניקיון הספות אורך כשעתיים, תלוי בגודל הספה, סוג הבד / העור, ומצב כללי של הספה.

· ניקוי שטיחים – אנו מבצעים ניקיון יסודי של כל סוגי השטיחים. אם זה בסוף החורף, לפני איחסון לקראת החורף הבא, או בלי סיבה מיוחדת, פשוט חשוב לכם שהשטיח ייראה טוב, בלי הרבה שערות של חברנו ההולכים על ארבע.

· ניקוי מזרנים – ניקוי מזרן שינה הוא משימה חשובה מאוד, שאין להקל בה ראש. במזרן שלנו יכולים להצטבר כתמים ולכלוכים אשר עלולים לגרום לאלרגנים ולמחלות, ואנו מתייחסים לכך בכל הרצינות, ומבצעים ניקיון יסודי ומקצועי, ברמה הגבוהה ביותר!


למידע נוסף לחצו כאן
אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy