ניקוי ספות עור במעלה אדומים

ניקוי ספות עור במעלה אדומים, מתבצע על ידי חברת "אור ניקוי ריפודים" החל משנת 2013. ניקוי ספות עור אינו דומה כלל לניקוי ספות בד, ודורש עבודה יסודית, מקצועית ומעמיקה הרבה ותר, על מנת לאבחן את סוג העור, ועל מנת לבצע עבודת ניקוי על הצד הטוב ביותר. חשוב להבין כי ניקוי ספות עור בחומרי ניקוי לא איכותיים, יכול לגרום נזק לספות, לעיתים אפילו נזק בלתי הפיך! אנו ממליצים לכם לא להתפשר ולהזמין בעל מקצוע לניקוי ספות עור.


ניקוי ספות עור במעלה אדומים – מדוע לבחור ב"אור ניקוי ריפודים"?


ניסיון משנת 2013 - אור ניקוי ריפודים, במקור בקיבוץ עין גדי, הינה חברה מקומית אשר מתמחה בניקוי ספות עור, מזרני שינה, שטיחים, רכבים ועוד, החל משנת 2013. החברה שלנו מקצועית ומיומנת לטיפול בכל סוגי הכתמים והלכלוכים!

עבודה מקצועית ויסודית – אנו נ עזרים בטכנולוגיות חדישות ומקצועיות, על מנת לבצע את העבודה על הצד הטוב יבותר, באופן המקצועי ביותר!

חומרים ידידותיים לסביבה – כל החומרים עימם אנו משתמשים בעבודות הניקוי שלנו הם חומרים ידידותיים לסביבה, לא פוגעים באדם, בחי או בצומח.

צוות מקצועי – "אור ניקוי ריפודים" משקיעים רבות באנשי הצוות, גם בהיבט המקצועי, וגם בהיבט האנושי. אנו מבינים כי בסופו של דבר, אנשים מגיעים אליכם הביתה לבצע עבודת ניקיון שחשוב לכם לבצע, ולא פחות חשוב לקבל שירות נינוח, מאיר פנים ואדיב.

הגעה עד אליכם – בעידן בו הכל נהיה מהיר, חשוב, ועכשווי, גם שירותי הניקיון מגיעים עד ביתכם ומסייעים לכם לחסוך זמן וכסף, ולקבל תוצאות נהדרות במינימום מאמץ.

ניקוי ספות עור במעלה אדומים – כיצד זה מתבצע?

התהליך מתבצע כך: בשלב הראשון אנו מאבחנים את הספה, ובעיקר את סוג העור. סוגים שונים של עור מצריכים ניקוי בסגנון שונה, עם חומרים שונים, וחשוב להבין מה סוג העור, על מנת לא לפגוע במוצר. אנו מבצעים אבחון מקצועי בהתייחס למספר נתונים, ומתאימים את הניקוי המושלם לספת העור שלכם.

בשלב הראשון, אנו מבצעים ניקוי לשכבת הלכלוך שהצטברה בנקבוביות של העור, עד להסרה מלאה והחזרת העור לצבעו המקורי!

בשלב השני, אמו מורחים קרם מיוחד, מזין ביותר, אשר מסייע לשמור על המרקם של העור לטווח ארוך, ומסייע גם כן למנוע התייבשות של העור. הקרם מעניק לספה מראה מבריק, וניתן גם לרכוש מאיתנו בקבוקון קרם לשימוש עצמאי.

ניקוי ספות עור במעלה אדומים – חשוב לדעת

· תהליך הניקוי נמשך מספר שעות, תלוי בסוג העור, גודל הספה ומשתנים נוספים.

· אנו נעדכן אתכם בשלב האבחון, כמה זמן הספה תהיה מנוטרלת מישיבה שלכם, לאחר תהליך הניקוי והטיפול שלנו. אל תדאגו, זה לא ייקח המון זמן!

· ניקוי ספות עור על ידי אור ריפודים מתבצע באחריות!

· אל תנסו לנקות את הספה בעצמכם עם חומרי אינסטנט! זה עלול לפגוע בה! תנו לנו לתת לספה שלכם את מירב תשומת הלב והטיפול המקצועי שהיא ראויה לו.


למידע נוסף לחצו כאן
אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy