ניקוי ספות בים המלח ושירותים נוספים

מזג האוויר החם והיבש באיזור ים המלח, מאתגר אותנו לעיתים גם בתחום השמירה על ניקיון הבית והסביבה. חברת "אור ניקוי ריפודים", עסק מקומי מעין גדי, מעניק שירותי ניקוי מקצועיים במגוון תחומים, לתושבי ים המלח, במחירים נוחים, ובהגעה עד אליכם! השירותים שאנו מציעים כוללים בין היתר:

  • ניקוי ספות בים המלח

  • ניקוי שטיחים בים המלח

  • ניקוי מזרני שינה בים המלח

  • ניקוי רכב בים המלח


למה להזמין ניקוי מ"אור ניקוי ריפודים"?


ניקוי יסודי ומקצועי – אנחנו מבינים כי ניקוי לא יכול להיעשות באופן מקצועי, הכי טוב שאפשר, אם לא נעשה ביסודיות, ובאהבה. אנו משתמשים בטכנולוגיה חדישה אשר מסייעת לנו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, ביסודיות ובמקצועיות.

ניסיון משנת 2013 – אנו שמחים לצבור ניסיון מקצועי וללכת בדרך הזו שמסייעת ללקוחותינו לשמור על סביבה נקייה ונעימה, החל משנת 2013! ניקינו אינסוף ספות, רכבים, מזרנים, ואנו עושים זאת באהבה ובמסירות.

צוות אדיב ומאיר פנים – אנחנו מבינים כי שירות מקצועי ומנוסה הוא נהדר, אבל זה לא הכל. בתחילתו של יום ובסופו, מדובר באנשים שמעניקים את השירות הזה, וחשוב לנו להעניק שירות מכל הלב, באהבה, בסבלנות ובאדיבות.

עסק מקומי – הכי כיף לפרגן לעסק מהסביבה המקומית, נכון? "אור ניקוי ריפודים" במקור מעין גדי, מבצעים עבודות ניקוי בכל סביבת ים המלח, הערבה, מעלה אדומים, ערד ובאר שבע.

הגעה נוחה לבית הלקוח – אחד היתרונות של "אור ניקוי ריפודים", הוא ההגעה הנוחה ביותר לבית הלקוח. אתם לא צריכים לעשות כלום, אנחנו מגיעים עד אליכם, ומבצעים את העבודה במסירות ובמקצועיות.

חומרים ידידותיים לסביבה – בתקופה בה המודעות לשמירה על הסביבה ועל הטבע הולכת וגדלה, אנו כל כך מודים שזה קורה, ושמחים מאוד תמיד להשתמש אך ורק בחומרים ידידותיים לסביבה, שאינם מזיקים לאדם, ואינם עושים שימוש בחי ובצומח.

כיצד זה מתבצע?

לאחר שאתם פונים אלינו, אנו מקבלים מכם מידע ונתונים, מאבחנים את סוג הניקוי שיש לבצע בהתאם לבד, עור, מצב כללי וכתמים, נותנים לכם הצעת מחיר, ולאחר אישורכם, מתאמים את הניקיון בפועל. הניקוי כאמור מתבצע אצלכם בבית, הוא אורך מספר שעות, תלוי בבד, בגודל, בכתמים ובנתונים נוספים, במקרה של מזרון וספות יש להמתין מספר שעות עד השימוש, אבל אל תדאגו, ננחה אתכם צעד צעד עד הביצוע לשביעות רצונכם ברמה הגבוהה ביותר!

טיפול דוחה כתמים – הנחה משתלמת

אחת הדרכים לשמור על ספה נקייה, על מיטה נקייה, היא להיעזר בחומר דוחה כתמים, אשר לא מאפשר לכתמים ולכלוכים להצטבר. מדובר בחומר המוזרק עמוק אל תוך הבד ויוצר שכבת הגנה שמונעת מכתמים ולכלוכים להצטבר ולפגוע בבד או בחומר הגלם.

טיפול דוחה כתמים ניתן ללקוחות שלנו אשר נעזרים בשירותי ניקוי הספות שלנו, בהנחה נהדרת של 30%! ובאחריות!


לפרטים נוספים לחצו כאן
אור ניקוי ריפודים – מחזירים את האור לבד שלך

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית השאירו לנו פרטים ונציג יחזור אליכם מיד

או חייגו מכל טלפון : 072-3939-399

  • Facebook
  • Instagram

אתר תדמית Wix Master מקבוצת Fly Guy